Vandaag 30 maart werden diverse vrijwilligers die gewerkt hebben aan de zolder van de pastorie bedankt voor hun opbouw inzet. Locatieraad-voorzitter Han van Schagen bedankte na afloop van de viering een aantal mensen. Zij werden naar gevraagd om naar voren te komen. Dit waren Caspar Duijvesteijn, Alexander Rosendal, Gerard van Groningen, Ronald Peelen en Koos van Dijk. Helaas kon Koos van Dijk er vanochtend niet bij zijn en keek hij misschien via de livestream mee. Hij geniet nu in ieder geval van een welverdiende vakantie. Han sprak o.a. de volgende woorden:
“..Vanaf 8 juli 2023 hebben jullie met ongelooflijk veel inzet, toewijding en vakmanschap gewerkt om een eenvoudige zolder om te toveren tot een prachtige ruimte voor de jeugd. De kale, kille zolder is toen al gezegend. Wat ooit een lege plek was, is nu een warme en inspirerende omgeving geworden waar jongeren kunnen samenkomen, groeien en plezier maken. Van alle gemakken voorzien: airco, want het kan er ondanks de volledige isolatie best warm worden, mooie verlichting, een toilet, een keukentje.
Jullie harde werk, en vooral doorzettingsvermogen en geduld zijn bewonderenswaardig. Urenlang klussen, plannen, sjouwen en afwerken – en volgens mij altijd met enthousiasme en een lach. Dat is iets om trots op te zijn! Dankzij jullie is er nu een ruimte ontstaan waarvan in ieder geval de jeugd nog jarenlang kan genieten.
Ook wil ik de parochianen, die het project financieel gesteund hebben bedanken. Dankzij u en de steun van onze gulle sponsors – die in de vorm van financiële middelen en materialen een onmisbare bijdrage hebben geleverd – kon dit project gerealiseerd worden. Dank aan: Bouwbedrijf Schoonderbeek BV voor de grote en vele bouwmaterialen, APAC, het bedrijf waar Alexander werkt, de airco’s, Stichting Jongerencentrum De Neng, Van Heugten voor de vloertegels, de Sint Josephschool voor digibord, Laurens IJzerwaren, streekproducten St. Martinus, Buurtbudget Hoogland, Stichting Vrienden van Martinus en onze parochie OLVvA. Allemaal hartelijk dank!”
Bekijk ook de nieuwe website waarop vele zolderactiviteiten te zien zijn: https://jongkatholiekamersfoort.nl/
Lees hier de volledige speech van Han van Schagen of bekijk onderstaande reportage vanuit onze Kerkomroep
Foto’s