Ook dit jaar is er in de Veertigdagentijd weer een sobere maaltijd. Soberheid, solidariteit en spiritualiteit komen samen bij deze maaltijd op woensdag 19 maart. Behalve de maaltijd is er ook een korte lezing over het Vastenactieproject 2025 in Oeganda: “Schoner koken, beter leven”.
De maaltijd is in De Pastorie en begint om 18.00 uur. U kunt zich opgeven op de lijst achter in de kerk of via ansbruins54@gmail.com
Het is ook mogelijk deel te nemen aan de sobere maaltijd in De Inham. Die is op dinsdag 8 april om 18.00 uur en ook daarvoor kunt u zich opgeven via de lijst achter in de kerk of bovengenoemd mailadres.
Dit jaar zijn er op enkele vrijdagen in de Veertigdagentijd wandelingen met een oecumenisch karakter. We vertrekken op 7 en 21 maart en 4 april om 9.00 uur vanuit De Inham. Na een meditatief moment maken we een kleine wandeling en spreken met elkaar over een thema, passend bij de voorbereidingstijd voor Pasen.
Lees hier meer over de vastenactie 2025
Werkgroep M.O.V./Wereldwijd