De Actie Kerkbalans zoomt in 2025 in op verschillende geschenken van de kerk. Eén van die geschenken is de muziekg. Is kerkmuziek ook een geschenk voor de samenleving in bredere zin? En hoe kan de kerk dit geschenk koesteren, doorgeven en delen?
Dirigent / musicus Ron Adelaar vertelt erover, hij is actief bij het Koor 4U in de St. Ansfriduskerk. Wat is zijn passie en waarom is kerkmuziek zo van belang? Samen met zijn koor laat hij het Lied van de zevende dag horen, geschreven door Huub en Tjeerd Oosterhuis.
De jaarlijkse campagne van Actie Kerkbalans loopt van 11 tot en met 25 januari 2025. Het is dé actie waarmee kerkleden in heel Nederland worden gevraagd om een financiële bijdrage. Steun de kerken van onze parochie met uw donatie.
Onderstaand de ontmoeting met Ron Adelaar. Er volgen in de loop van dit jaar meer reportages!